Zapraszamy na kolejne 3 dniowe 
szkolenie z Ruby on Rails 4.2
23, 24 i 30 Maja 2015w Krakowie przy ul. Smolki 8/2

 UWAGA! grupa nie uzyskała minimalnej wymaganej liczby uczestników, szkolenie nie odbędzie się w wyznaczonym terminie

Program Szkolenia
program szkolenia z ruby on rails
 Gwarancja! Jeśli do końca pierwszego dnia szkolenia zadecydujesz, że wiedza, którą Ci przekazujemy, jest jednak nie dla Ciebie, to możesz poprosić o zwrot pieniędzy. W ten sposób,1/3 całego szkolenia jest za darmo Oddam Ci całą wpłaconą kwotę. Bez żadnych dodatkowych pytań. Wystarczy że podejdziesz do prowadzącego i powiesz „Chcę skorzystać z gwarancji”. Adresaci szkolenia:  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które są programistami w mikro, małych oraz dużych przedsiębiorstwach działających w branży IT.   Forma realizacji szkolenia: Szkolenia prowadzone będą w grupach maksymalnie 10 osobowych, przy czym przewiduje się, że przeciętna liczebność grupy wyniesie 8 uczestników.   Wyposażenie technodydaktyczne: Sale będą wyposażone w sprzęt dydaktyczny umożliwiający prowadzenie zajęć w formie ćwiczeń i warsztatów oraz prezentacji multimedialnych. W trakcie szkolenia będą dostępne kawa, herbata Absolwent szkolenia uzyska certyfikat ukończenia szkolenia, potwierdzające jego kwalifikacje w zakresie tematycznym szkolenia.   Wymagane wyposażenie uczestnika: Własny laptop z systemem MacOS lub Linux. Zachęcamy do samodzielnej instalacji środowiska zaoszczędzi to czas podczas szkolenia   Zgłoszenia na szkolenie Można dokonać wypełniając formularz znajdujący się obok. (jeden formularz dla jednego uczestnika) Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59 – 10 kwietnia 2015r. Minimalna ilość uczestników to 5 osób. Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie rezerwacji telefonicznie lub e-mailowo. O rezerwacji decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń Opłaty za szkolenie uiszczane są na miejscu przed wejściem na sale lub po przez wystawioną fakturę proformę wysyłaną na adres e-mailowy w raz z potwierdzeniem rezerwacji.    

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Typ biletu:

Uwagi:

Oświadczam, że zgadzam się z regulaminem

i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zamieszczonych na formularzu przez OpenPartners w celach związanych z realizacją zgłaszanej usług, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144).


Szkolenie wymaga zaangażowania 2 trenerów, specjalistów od poszczególnych zagadnień merytorycznych, omawianych na szkoleniu..

Wojciech HomaWojciech Homa

Programista Ruby on Rails z 7 letnim doświadczeniem w projektach komercyjnych, Aktualnie pracujący jako kontraktor przy projekcie TripCase. Entuzjasta Ruby i OOP.

Jakub MikrutJakub Mikrut

Ruby on Rails Developer

 

Trenerzy posiadają udokumentowaną znajomość zagadnień merytorycznych oraz doświadczenie w kształceniu programistów Ruby on Rails.